info@arkensus.com

+90 312 468 82 82

SÜRDÜRÜLEBİLİR SİSTEMLER

Hakkımızda

Image

Şirket Profilimiz

Arkensus Enerji Mühendislik Tic. Ltd. Şti., KOSGEB destekli olarak Başkent Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezinde kurulmuş olup, konut ve işyerlerinin güneş enerjisi ile ısıtma ve soğutma projelerinin yapılması, yenilenebilir enerji kaynaklarından güç üretimi, mevcut binalarda enerji verimliliğinin arttırılması, yeşil bina sertifikasyonu konularında danışmanlık ve uygulayıcı olarak mühendislik hizmetleri vermenin yanında, yenilenebilir enerji ve enerji verimliliği konusunda araştırma ve geliştirme projelerini de yürütmektedir.

Misyonumuz

ARKENSUS Enerji, mevcut teknolojileri talepler doğrultusunda değişik kombinasyonlar ile kullanarak, kişiye özel, çevreci ve yenilikçi çözümler ile binalarda enerji verimliliğinin arttırılması ve yenilenebilir enerji kaynaklarından güç üretimi konusunda öncü bir firma noktası olmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Her alanda ucuz ve çevreci çözümler sunarak, müşterilerimizin artan elektrik ve doğal gaz faturalarını düşürmek. Katma değer üreten yüksek verimli uygulamalar ile daha yeşil bir gelecek inşa etmek.